Ndihmes Kuzhinier / Galley Boy

On Board
Contact SHQIPERI - Tiranë
QENDRA E TRAJNIMIT & PUNESIMIT DETAR
Bulevardi: "Gjergj Fishta 146", Kulla 1, Apart. 7/2
(Hotel HILTON GARDEN Inn - Alpas Center)
Tel/Fax: +355 44 503753
Cel: +355 672030610
e-mail: info@tstsgroup.com

Description

PUNESIMI DETAR

Kerkohen persona te grup - moshes 20 - 45 vjec, njohes te gjuhes Italiane / Angleze, vajza ose djem, per pozicionin e ndihmes kuzhinier ne Anijet e Kompanise GNV. Kontrate 5+1 muaj. Paga neto fillestare 945 $ /muaj. Imbarkimi behet gjate fillimit te muajit Janar 2019. Preferohen kandidatet qe vijne nga akademite e kuzhines dhe qe kane eksperience te tille. Te interesuarit te dergojne Cv ne formatin europass ne anglisht tek Adresa jone e e-mailt : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ose na kontaktoni ne nr tane te tel : 0696066189; 0672030620 - Ju faleminderit.

Advert details

Advert ID: 18
Displayed: 4764
Expires: 2021-12-18 12:11:00